Parfit Filter

PARFİT FİLTRE

PARFIT YAĞ FİLTRESİ

Par-Fit yağ filtreleri ağır vasıta uygulamaları için geliştirilmiş yüksek kaliteli spin-on filtrelerinden oluşan ve büyümekte olan bir ailedir. Tüm modeller belirli filtre bileşenlerini bir araya getirir ve rekabetçi fiyatlarla OEM performans gereksinimlerini karşılar, hatta aşar.

Par Fit yağ filtresi ürün hattı en bilinen ağır vasıta dizel motor uygulamalarının büyük bölümü için olağanüstü yağ sistemi koruması sağlar.
Tüm Par Fit yağ filtreleri ideal filtreleme performansı için tasarlanmış modern yüksek verimlilik sağlayan uzun ömürlü malzemelerden oluşur. Her malzeme en iyi performans ve fiyatı garantilemek için Racor tarafından SAE standartlarına göre laboratuvarda test edilmiş ve bu kalite değerleri açıkça gösterilmiştir.

PARFIT YAKIT FİLTRESİ

Otoyol kullanımı için veya bunun dışındaki koşullar için tasarlanmış araçlar ve sabit ekipmanlar söz konusu olduğunda ParFit yakıt filtresi ürünleri pahalı sistem bileşenlerini yalnızca mikroskobik katı atıklardan değil, zararlı sıvılardan da korur. ParFit ürünleri en sıkı kalite gereksinimlerini ve servis ömrü/etkinlik OEM spesifikasyonlarını karşılamak üzere tasarlanmış ve üretilmiştir.
ParFit filtrelerini kullandığınızda ekipmanınızı korumak, ömrünü/verimliliğini artırmak ve tabanı güçlendirmek adına her şeyi yaptığınızdan emin olabilirsiniz. Modeller doğrudan spin-on yerleştirme ve iç, döküm alüminyum başlıklar ile mevcuttur. Bütün ParFit serisi Navistar, Cummins, Detroit Diesel, Ford ve Catterpillar başta olmak üzere en bilinen dizel motorlar için muadil OEM filtre/ayrıştırıcıları barındırır. Bu, istediğiniz motor korumasına fazlasıyla rekabetçi fiyatlarla sahip olabileceğiniz anlamına gelmektedir.